Logo Senatu RP, Senator RP Dorota Czudowska, Logo Prawa i Sprawiedliwości

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka w Chojnowie

Data publikacji: 1 czerwca 2013

W dniu 01.06.2013 r. z okazji „Dnia Dziecka” odbyły się w Chojnowie zawody wędkarskie dla dzieci. Festyn wędkarski na stawie „Dolpakart” w Chojnowie zorganizował Zarząd Koła PZW Chojnów – Miasto przy współudziale Koła „Skora”. Zawody, podobnie jak w zeszłym roku cieszyły się dużym zainteresowaniem młodych wędkarzy.

Zaproszonym gościem, podobnie jak w roku ubiegłym, była Pani Senator Dorota Czudowska. Panią Senator reprezentowała Dyrektor Biura Pani Senator Doroty Czudowskiej – Pani Ewa Szymańska. W festynie uczestniczyli także członkowie komitetu PiS w Chojnowie.

W festynie wzięło udział 30 dzieci wraz z rodzicami. Dzieci, pomimo deszczowej, niesprzyjającej pogody z wielkim zapałem i zaangażowaniem czekały na rozpoczęcie zawodów.

Zabawę rozpoczęto od zawodów zręcznościowych, które odbywały się w pawilonie przy stawie. Następnie po krótkiej przerwie, w czasie której dzieci częstowano pączkami, zorganizowano zawody wędkarskie. Z powodu niesprzyjających warunków pogodowych trwały one 2 godziny. Młodzi wędkarze, pomimo ciągle padającego deszczu z pasją, determinacją łowiły ryby, które po 2-godzinnych zawodach, zostały każdemu z nich zważone. Wszystkich uczestników festynu częstowano gorącymi napojami, kiełbaską i słodyczami. Po podliczeniu punktów za wszystkie konkurencje przystąpiono do najważniejszego punktu imprezy, mianowicie do rozdania pucharów i nagród dla uczestników zawodów. Jednym ze sponsorów festynu była Pani Senator Dorota Czudowska, która ufundowała sześć pucharów za pierwszych sześć miejsc. Nagrody w postaci pięknych pucharów w grupie dzieci starszych w imieniu Pani Senator wręczyła Pani Ewa Szymańska.

Gratulujemy wszystkim dzieciom i życzymy kolejnych, wspaniałych sukcesów.


Projekt i realizacja: ITCentris